data dodania: 2019-10-10 13:51:28

Montaż felg aluminiowych

Myślisz jak wyróżnić swój piękny samochód z tłumu? Czy odpowiednia jest zmiana kolory pojazdu, czy może oświetlenie LED lub XENON, a może skórzana kierownica? Może zamontujesz skórzane siedzenia albo kupisz nowe pokrowce samochodowe? Może założysz  nakładki progowe? Wszystko piękne i przydatne, ale najpierw zacznij od zamontowania felg aluminiowych lub felg stalowych w samochodzie.

Zmiana kołpaków na felgi stalowe lub felgi aluminiowe, czyli na tak zwane alufelgi  sprawi, że auto niewątpliwie  nabierze pięknego wyglądu i wyróżni się wpośród tysięcy jednakowych modeli aut. Felga oprócz funkcji estetycznych, posiada funkcje ochronne. 

Felgi aluminiowe produkowane są w przeróżnych rozmiarach, od 15 cali do 20 cali. Samochód każdej marki i każdy model można ozdobić w felgi samochodowe.
Im większe koła, tym efekt jest bardziej widoczny, jednak nie można z niczym przesadzić. Ekspert w warsztacie samochodowym doradzi ci jaki rozmiar dobrać, jakie felgi samochodowe kupić i zamontuje całość w profesjonalny sposób. Koszt założenia felg w aucie jest nieduży, więc jeśli stać cię na zakup felg, to nie oszczędzaj na najważniejszej czynności, czyli na ich montażu. Serwisy samochodowe oferują montaż felg na miejscu, czyli szybko i sprawnie.

Jeśli już posiadasz felgi, sam widzisz jaka jest różnica między zwykłymi kołami, kołpakami, a felgami. Na pewno nie wymienisz już nigdy felg w samochodzie na nic innego, a inni kierowcy będą patrzeć na twoje felgi z podziwem i zazdrością. Pamiętaj o odpowiednim dbaniu o felgi.

Polecamy

Najnowsze artykuły

Wybór felg samochodowych
Montaż felg aluminiowych
Założenie warsztatu samochodowego
Naprawa turbosprężarek
Zakładamy firmę oferującą usługi pomocy drogowej
Sprzedajemy samochód
czytaj wiecej

Najnowsze opinie