Gasconcept Kurpińscy - urządzenia do gazu ziemnego
Składowa 13,
09-100 Płońsk
692198428
5/5 na 2 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Gasconcept Kurpińscy to rodzinna firma, której działalność od 2014 roku skupia się głównie na sprzedaży wysokiej jakości urządzeń do gazu ziemnego, płynnego, LNG oraz CNG. Przez lata swojej aktywności na rynku współpracowała ona z wieloma firmami i zrealizowała liczne projekty, dzięki czemu nabyła wiedzę i doświadczenie potrzebne do świadczenia wysokiej jakości usług, zarówno jeśli chodzi o staranny dobór swojego asortymentu, jak i obsługę klienta.

Dbając o dobre relacje biznesowe, proponuje nie tylko sprzedaż produktów, ale też fachowe wsparcie techniczne: doradztwo, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także regenerację dostarczanych urządzeń. Jej celem jest stanie się liderem wśród dostawców nowoczesnych technologii, które pomagają rozwijać się ekologicznemu przemysłowi energochłonnemu. W tym celu starannie dobiera swój asortyment i zajmuje się dystrybucją jedynie sprawdzonych urządzeń pochodzących od zaufanych producentów.

W ofercie Gasconcept znajdują się produkty pochodzące od firm takich jak Pegoraro Gas Technologies, Coprim czy Cavagna Group. Posiadają one wszystkie potrzebne certyfikaty, które potwierdzają ich wysoką jakość i przyjazność dla środowiska.
Wśród proponowanych produktów można znaleźć między innymi parownice atmosferyczne do gazu LNG, wodne i elektryczne parowniki LPG czy armaturę zbiornikową, w tym zawory wlewowe VRN i zawory odcinające typu ST.
Ponadto w asortymencie dostępne są też wszelkie części umożliwiające utworzenie kompletnej instalacji. Dbając o zadowolenie i satysfakcję swoich klientów, firma dostosowuje swoje usługi do ich indywidualnych potrzeb i preferencji, co umożliwia dobranie jak najlepszego dla nich rozwiązania.
W przypadku pytań czy wątpliwości zaprasza do kontaktu - jej wykwalifikowani doradcy postarają się udzielić szczegółowych informacji na temat oferowanych przez Gasconcept produktów i usług.

Poznaj opinie o firmie
Gasconcept Kurpińscy - urządzenia do gazu ziemnego

Autor: Remek
*.*.*.
data: 2019-05-22 20:56:03
Ocena:

Świetny kontakt i szybka realizacja zamówienia. Polecam Gasconcept.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Mateusz
*.*.*.
data: 2018-05-12 12:21:48
Ocena:

Firma oferuje bardzo korzystne rozwiązania i jakościowe urządzenia. Polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Bodykit - co się kryje pod tą nazwą
Nowoczesne platformy edukacyjne dla środowiska medycznego
Jak leczyć urazy po grze w squasha?
Pamiętajmy o segregacji odpadów!
Jak sprawnie przenieść obsługę biznesu do sieci?
Jak poprawnie wdrożyć sklep internetowy?