Gasconcept Kurpińscy - urządzenia do gazu ziemnego
Składowa 13,
09-100 Płońsk
692198428
5/5 na 6 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Gasconcept Kurpińscy to rodzinna firma, której działalność od 2014 roku skupia się głównie na sprzedaży wysokiej jakości urządzeń do gazu ziemnego, płynnego, LNG oraz CNG. Przez lata swojej aktywności na rynku współpracowała ona z wieloma firmami i zrealizowała liczne projekty, dzięki czemu nabyła wiedzę i doświadczenie potrzebne do świadczenia wysokiej jakości usług, zarówno jeśli chodzi o staranny dobór swojego asortymentu, jak i obsługę klienta.

Dbając o dobre relacje biznesowe, proponuje nie tylko sprzedaż produktów, ale też fachowe wsparcie techniczne: doradztwo, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także regenerację dostarczanych urządzeń. Jej celem jest stanie się liderem wśród dostawców nowoczesnych technologii, które pomagają rozwijać się ekologicznemu przemysłowi energochłonnemu. W tym celu starannie dobiera swój asortyment i zajmuje się dystrybucją jedynie sprawdzonych urządzeń pochodzących od zaufanych producentów.

W ofercie Gasconcept znajdują się produkty pochodzące od firm takich jak Pegoraro Gas Technologies, Coprim czy Cavagna Group. Posiadają one wszystkie potrzebne certyfikaty, które potwierdzają ich wysoką jakość i przyjazność dla środowiska.
Wśród proponowanych produktów można znaleźć między innymi parownice atmosferyczne do gazu LNG, wodne i elektryczne parowniki LPG czy armaturę zbiornikową, w tym zawory wlewowe VRN i zawory odcinające typu ST.
Ponadto w asortymencie dostępne są też wszelkie części umożliwiające utworzenie kompletnej instalacji. Dbając o zadowolenie i satysfakcję swoich klientów, firma dostosowuje swoje usługi do ich indywidualnych potrzeb i preferencji, co umożliwia dobranie jak najlepszego dla nich rozwiązania.
W przypadku pytań czy wątpliwości zaprasza do kontaktu - jej wykwalifikowani doradcy postarają się udzielić szczegółowych informacji na temat oferowanych przez Gasconcept produktów i usług.

Poznaj opinie o firmie
Gasconcept Kurpińscy - urządzenia do gazu ziemnego

Autor: Rafał
*.*.*.
data: 2021-03-19 10:00:00
Ocena:

Firma Gasconcept dostarcza urządzenia wysokiej klasy. Polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Jakub
*.*.*.
data: 2021-01-12 11:54:23
Ocena:

Polecam zbiorniki do gazu płynnego od Gasconcept - solidność i niezawodność.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Tymon
*.*.*.
data: 2020-07-12 22:13:54
Ocena:

- świetna obsługa klienta
- dobry kontakt z firma
- wysoka jakość urządzeń

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Remek
*.*.*.
data: 2019-05-22 20:56:03
Ocena:

Świetny kontakt i szybka realizacja zamówienia. Polecam Gasconcept.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Edward
*.*.*.
data: 2019-04-11 14:32:55
Ocena:

Gasconcept Kurpińscy to profesjonaliści w dziedzinie przemysłowych instalacji gazowych. Zamówione reduktory gazu sprawdzają się w 100%. Są z najwyższej jakości, dopracowane oraz solidnie wykonane. Poza urządzeniami, przedsiębiorstwo oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, fachowe doradztwo oraz regenerację dostarczanych sprzętów. Jestem bardzo zadowolony z usług oferowanych przez Gasconcept Kurpińscy.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Mateusz
*.*.*.
data: 2018-05-12 12:21:48
Ocena:

Firma oferuje bardzo korzystne rozwiązania i jakościowe urządzenia. Polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Truskawki liofilizowane - niezapomniany smak
Co będzie modne w sezonie ślubnym 2022?
Jakie maszyny wybrać do mycia podłóg drewnianych?
Za co przyznawane są gwiazdki hotelom?
Czym jest drewno klejone i gdzie ma zastosowanie?
Piec konwekcyjny a konwekcyjno-parowy, czym się różnią?