HASBORG producent maszyn cukierniczych i piekarniczych
Rakszawa 508,
37-111 Rakszawa
172261116
5/5 na 2 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

HASBORG to pochodząca z Polski firma, która od 1997 roku zajmuje się produkcją specjalistycznych maszyn piekarniczych i cukierniczych opartych na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Jej priorytetem jest dostarczanie swoim klientom trwałych, funkcjonalnych produktów wysokiej jakości, a także profesjonalna obsługa. Umożliwiają to jej nabyte przez lata funkcjonowania na rynku doświadczenie i wiedza, które sprawiają, że marka od lat cieszy się zainteresowaniem, także zagranicą. HASBORG cały czas się rozwija i udoskonala swój asortyment, dążąc do zdobycia pozycji lidera wśród producentów maszyn dla branży cukierniczej. W swojej ofercie posiada zróżnicowane maszyny i urządzenia, a także wykonuje projekty całych linii przemysłowych.

Produkty firmy HASBORG to maszyny klasy premium, wykonane z najwyższej jakości materiałów i wykończone z dużą precyzją, co gwarantuje trwałość i niezawodność. Zastosowane mechanizmy umożliwiają ich wydajną pracę, przy jednoczesnym niewielkim zużyciu energii. Sprawia to, że są przyjazne dla środowiska. W asortymencie firmy znaleźć można urządzenia przeznaczone do formowania ciastek, takie jak czterozbiornikowy QUATROMAX czy służąca do produkcji kruchych ciastek i pierników ROYAL ROLS. Wyposażone są one w przyjazny użytkownikowi interfejs, umożliwiający wprowadzanie własnych receptur i ich zapisywanie w systemie. Wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a ich staranność konstrukcji pozwala zachować ich stabilność.
Maszyny HASBORG projektowane są z myślą nie tylko o dużych zakładach produkcyjnych, ale i małych piekarniach czy cukierniach. Propozycję dla nich stanowi model Baby - maxdrop 400, który cechuje się niewielkim rozmiarem i prostą obsługą, a jest równie wydajny i niezawodny jak większe egzemplarze.
Innymi maszynami dostępnymi w asortymencie firmy są urządzenia do oblewania czekoladą - KOCIOŁEK, umożliwiający jej roztapianie i regulację temperatury produktu, oblewarka LUXOR oraz tunel chłodniczy. Jeśli chodzi zaś o dekorację wyrobów cukierniczych, HASBORG proponuje ROLLER SPRINKLER - urządzenie przeznaczone do obsługi drobnych posypek takich jak mak, cukier czy kokos.


Maszyny produkowane przez HASBORG umożliwiają produkcję wyjątkowych ciastek i słodyczy, które będą zachwycać nie tylko smakiem, ale i wyglądem. Wspomogą one wytwarzanie biszkoptów, ciastek bezowych czy pierników. Umożliwiają także tworzenie wydajnych, profesjonalnych linii produkcyjnych, które gwarantują powtarzalność produktów przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów pracy i dbaniu o środowisko naturalne.
Firma zapewnia dostęp do nowoczesnych technologii, a także pełne wsparcie techniczne i technologiczne - każda maszyna jest podłączona bezpośrednio do serwisu HASBORG, co umożliwia szybką reakcję i diagnostykę ewentualnej usterki, bez konieczności przyjazdu serwisanta do klienta. Jest to rozwiązanie praktyczne i korzystne dla obu stron. Celem firmy jest tworzenie nowych, wysokich standardów obsługi.

Poznaj opinie o firmie
HASBORG producent maszyn cukierniczych i piekarniczych

Autor: Tomek
*.*.*.
data: 2022-11-18 14:24:17
Ocena:

Polecam producenta Hasborg, decyzja najlepsza z możliwych, wyposażyliśmy się w maszyny cukiernicze Maxdrop. Sprzęt jest prosty w obsłudze, spełnia swoje zadanie. Polecam!

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Arek
*.*.*.
data: 2018-02-04 06:43:56
Ocena:

Polecam firmę Hasborg - super podejście do klienta, fachowe doradztwo, maszyny wysokiej klasy.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Truskawki liofilizowane - niezapomniany smak
Co będzie modne w sezonie ślubnym 2022?
Jakie maszyny wybrać do mycia podłóg drewnianych?
Za co przyznawane są gwiazdki hotelom?
Czym jest drewno klejone i gdzie ma zastosowanie?
Piec konwekcyjny a konwekcyjno-parowy, czym się różnią?