Hotel w Jarosławiu COLOSEUM
Kruhel Pełkiński 72,
37-500 Jarosław
609540540

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Hotel w Jarosławiu Coloseum jest miejscem, którego szeroka oferta sprawia, że każdy znajdzie w niej odpowiednią dla siebie usługę. Komfortowe pokoje standardowe będą stanowić świetną propozycję dla podróżnych szukających miejsca do wypoczynku, natomiast przestronne pokoje premium stworzą wspaniałe miejsce do skupienia i pracy dla pracowników odbywających podróż służbową.

Dla osób o szczególnych wymaganiach hotel przygotował natomiast luksusowy apartament. W skład jego wyposażenia wchodzą sauna parowa, minibar oraz sejf, zaś goście mają dostęp do dodatkowych usług takich jak taksówki, codzienna prasa lub pralnia. Pobyt w apartamencie wchodzi także w skład oferty specjalnej - Romantycznego Pakietu dla Dwojga, skierowanego do wszystkich par, które chcą w szczególny sposób spędzić ze sobą czas. Każdy z pokojów Hotelu Coloseum posiada bezpłatny dostęp do Internetu, telewizor oraz wyposażony jest w komfortową łazienkę.
Opisywany hotel w Jarosławiu wyróżnia się świetnym umiejscowieniem, zapewniającym dogodny do niego dojazd. Zlokalizowany jest w bliskości portu lotniczego Rzeszów-Jasionka, autostrady A4 i obwodnicy. Dzięki temu stanowi świetne miejsce do organizacji różnych konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych. Firmom udostępnia nowocześnie urządzone, klimatyzowane sale, a także zapewnia obsługę bankietów i przyjęć.
Korzystna lokalizacja będzie atrakcyjna również dla wszystkich gości weselnych i komunijnych.
Dużą część oferty Hotelu Coloseum stanowi organizacja wesel, chrzcin, komunii i innych przyjęć. Doświadczona obsługa zapewni opiekę nie tylko dorosłym ich uczestnikom, ale też dzieciom. Istnieje możliwość ustawienia dla nich dmuchanego placu zabaw, organizacji przeróżnych gier i zabaw, a także poprowadzenia przez profesjonalnego animatora specjalnie przygotowanych zajęć. Dzięki temu najmłodsi nie będą się nudzić i będą bezpieczni. Ponadto personel hotelu dołoży wszelkich starań, by każde przyjęcie przebiegło zgodnie z planem i oczekiwaniami wyprawiających go osób.

Poznaj opinie o firmie
Hotel w Jarosławiu COLOSEUM

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Truskawki liofilizowane - niezapomniany smak
Co będzie modne w sezonie ślubnym 2022?
Jakie maszyny wybrać do mycia podłóg drewnianych?
Za co przyznawane są gwiazdki hotelom?
Czym jest drewno klejone i gdzie ma zastosowanie?
Piec konwekcyjny a konwekcyjno-parowy, czym się różnią?