IMESO Aesthetic Group - medycyna estetyczna portal
Al. Jerozolimskie 96,
00-807 Warszawa
730896990
5/5 na 5 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Imeso Aesthetic Group jest profesjonalną firmą dystrybuującą urządzenia medyczne, które są przeznaczone dla klinik i gabinetów medycyny estetycznej. W ofercie firmy znajduje się wysokiej klasy sprzęt, przy pomocy którego lekarze i specjaliści mogą przeprowadzać zabiegi. Asortyment obejmuje również preparaty iniekcyjne takie jak wypełniacze z kwasem hialuronowym, które posiadają certyfikaty medyczne potwierdzające ich jakość i bezpieczeństwo.

Firma od wielu lat działa na rynku medycyny estetycznej, dzięki czemu jest jednym z najbardziej renomowanych i czołowych przedsiębiorstw.
Oferta Imeso zawiera między innymi urządzenia do wykonywania kriolipolizy, która jest jednym z najnowszych i najskuteczniejszych zabiegów pomagających w walce z nagromadzoną tkanką tłuszczową.
Oprócz aparatury dostępne są również aplikatory i maty przeciwodmrożeniowe niezbędne podczas zabiegu. Firma oferuje również innowacyjne urządzenie do przeprowadzania terapii A.L.T.
Oprócz profesjonalnego sprzętu medycznego, lekarze i specjaliści mogą nabyć również wysokiej jakości wypełniacze oraz profesjonalne kaniule. Każdy z produktów posiada atesty, dzięki czemu zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo pacjentom, którzy będą korzystać z zabiegów. Firma wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów stworzyła sklep internetowy, w którym można zamówić poszczególne produkty.
Imeso prowadzi również serwis medyczny. Jest autoryzowanym punktem naprawy urządzeń marki Zimmer AestheticDevision. Swoim klientom firma zapewnia również fachowe szkolenia oraz pełne wsparcie. Oprócz tego, na stronie imeso.pl można znaleźć również aktualności, gdzie na bieżąco publikowane są informacje po zabiegach, preparatach oraz wiele innych ciekawostek ze świata medycyny estetycznej. Artykuły są przeznaczone nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla osób, które chciałyby uzyskać więcej informacji dotyczących danego zabiegu.

Poznaj opinie o firmie
IMESO Aesthetic Group - medycyna estetyczna portal

Autor: Dorota
*.*.*.
data: 2019-11-19 12:53:09
Ocena:

Kupuję preparaty od Imeso do swojego gabinetu, używam również różnych maszyn, np do krioterapii. Jestem ze wszystkiego zadowolony.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Maja
*.*.*.
data: 2019-09-27 15:19:47
Ocena:

Ostatnio skorzystałam z jednego z zabiegów. Jestem bardzo zadowolona. Rzadko kiedy zdarza się, aby był aż tak dobrze przeprowadzony.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Jolanta
*.*.*.
data: 2019-09-17 15:16:21
Ocena:

Bardzo dobre produkty do medycyny estetycznej, jeden z nich poleciła mi koleżanka. Zaczęłam od jednego produktu. Obecnie nie jestem wstanie sobie wyobrazić innych produktów, niż od Imeso.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Mariola
*.*.*.
data: 2019-08-25 09:13:48
Ocena:

Bardzo polecam produkty z ze strony głównej Imeso. Są wspaniałe. Regularnie również czytam na ich stronie różne artykuły. Również je polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Oliwia
*.*.*.
data: 2019-04-08 11:17:34
Ocena:

Mam bardzo miłe wrażenia po stosowaniu preparatów od Imeso. Bardzo polecam,

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Truskawki liofilizowane - niezapomniany smak
Co będzie modne w sezonie ślubnym 2022?
Jakie maszyny wybrać do mycia podłóg drewnianych?
Za co przyznawane są gwiazdki hotelom?
Czym jest drewno klejone i gdzie ma zastosowanie?
Piec konwekcyjny a konwekcyjno-parowy, czym się różnią?