Impresja Salon Mody Ślubnej Rzeszów
Sobieskiego 10,
35-001 Rzeszów
178502225

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

IMPRESJA to salon, który zlokalizowany jest przy ul. Sobieskiego 10 w Rzeszowie - jest to największy salon mody ślubnej, w którym dodatkowo znajduje się dział z modą wizytową, wieczorową oraz dział z moda męska Rzeszów, w którym znajdują się fraki, surduty, smokingi, jak również linia eleganckich garniturów wizytowych ze wszystkimi koniecznymi dodatkami - każdy mężczyzna znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie ze względu na nowoczesny krój zestawiony z dobrej jakości tkaninami, a to wszystko w atrakcyjnych cenach, które są dostosowane do zasobności portfela klienta.

Salon sukien ATELIER Impresja współpracuje z cenionymi producentami oraz autorskimi pracowniami krawieckimi, dlatego w ofercie posiada różnorodne modele od PRONOVIAS, LA SPOSA, SAN PATRICK, WHITE ONE, CYMBELINE, HERMS, BENJAMIN ROBERTS, VICTORIA JANE, RONALD JOYCE, BLUE ENZOANI, ANNAIS, AGORA, SPOSABELLA, M.S.MODA, WILVORST, NEW MEN. Kreacje tworzone są z wysokiej jakości tkanina, np. jedwabiu, muślinu, szyfonu, żorżety oraz kaszmiru - wszystkie projekty mają unikalny charakter, aby klientki poczuły się nadzwyczaj wyjątkowo.
ATELIER Impresja to salon zlokalizowany w sąsiedztwie znajduje się Impresja BOUTIQUE. Salon otwarty jest w poniedziałek od godziny 11 do 18, od wtorku do piątku od 10 do 18 oraz w sobotę od 10 do 15, dzięki czemu każdy klient będzie mógł skorzystać z usług salonu mody. W Impresja BOUTIQUE panuje kameralna atmosfera, która pomoże przyszłym pannom młodym dokonać tego ważnego wyboru — to spokojne miejsce, w którym można dokonać ważnego wyboru, jakim jest suknia ślubna przy filiżance aromatycznej kawy. Warto wcześniej umówić się w salonie na wizytę, dzięki czemu będą mieli Państwo pewność, że cała uwaga będzie skupiona na was, co pozwoli na bezkresne poszukiwanie wymarzonej kreacji, a także dokonanie ostatecznego wyboru.

Poznaj opinie o firmie
Impresja Salon Mody Ślubnej Rzeszów

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Bodykit - co się kryje pod tą nazwą
Nowoczesne platformy edukacyjne dla środowiska medycznego
Jak leczyć urazy po grze w squasha?
Pamiętajmy o segregacji odpadów!
Jak sprawnie przenieść obsługę biznesu do sieci?
Jak poprawnie wdrożyć sklep internetowy?