Klinika kompleksowego leczenia żylaków — Doppler Instytut
Josepha Conrada 24,
01-922 Warszawa
796388555
5/5 na 6 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Warszawski Instytut Naczyniowy, to miejsce, które powstało, aby zapewnić pacjentom cierpiącym na choroby naczyniowe kompleksową opiekę. W leczeniu tego typu schorzeń niezwykle istotne jest, aby w jednej placówce pacjent mógł otrzymać kompletną pomoc przez dobrze wyszkolony i doświadczony zespół, a nie musiał przemieszczać się od lekarza do lekarza po różnych częściach miasta.

Zespół lekarzy pracujących w Doppler Instytut jest wynikiem wieloletnich poszukiwań, dlatego placówka jest w stanie zaoferować pacjentom opiekę na najwyższym poziomie. W klinice łączone jest doświadczenie oraz wiedza lekarzy, pielęgniarek i fizjoterapeutów. W Doppler Instytut pacjent znajdzie pomoc na każdym etapie od diagnostyki, przez leczenie aż po profilaktykę — jest to miejsce, w którym pacjent zostanie wysłuchany oraz zdiagnozowany. W skład zespołu wchodzą lekarze wszystkich specjalności koniecznych do leczenia patologii naczyniowych. Współpraca specjalistów, tj. chirurgów naczyniowych, radiologów, kariologów, chirurgów plastycznych, internistów, geriatrów, endokrynologów oraz ginekologów sprawia, że w Instytut Doppler jest w stanie pomóc każdej grupie pacjentów. Terapia zawsze jest dostosowywana do konkretnej osoby.

Doppler Instytut to grupa medyków, którą łączy pasja do flebologii. Instytut zlokalizowany jest przy ul. Josepha Conrada 24 w Warszawie. Wizyty oraz zabiegi przeprowadzane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00, natomiast w soboty od 9:00 do 14:00, dzięki czemu każdy ma możliwość dopasowania dogodnego terminu wizyty. Rejestrować można się zarówno przez internet, jak i telefoniczne czy mailowo. Przewlekła niewydolność żylna należy do najczęstszych chorób układu krwionośnego — występuje u dużej części społeczeństwa, ze znaczną przewagą u kobiet. Żylakami nazywamy zdeformowane, kręte, a zarazem wydłużone żyły, które są widoczne gołym okiem lub uwidaczniające się w trakcie badania USG Doppler https://www.dopplerinstytut.pl/Diagnostyka-i-leczenie/USG%20%C5%BCy%C5%82 . Na obraz żylaków kończyn dolnych mogą składać się różne rodzaje zmian naczyniowych, tj. „pajączki” naczyniowe, poszerzone i widoczne żyły, które znajdują się tuż pod skórą lub żylaki głównych pni żylnych. Wymienione formy żylaków mogą występować łącznie z inną formą. Żylaki określa się jako chorobę o istotnym znaczeniu społecznym, dlatego warto regularnie przychodzić na wizyty kontrolne u lekarza flebologa.

Poznaj opinie o firmie
Klinika kompleksowego leczenia żylaków — Doppler Instytut

Autor: Gabriela
*.*.*.
data: 2020-11-16 14:45:16
Ocena:

Bardzo kompetentny lekarz i przyjazna obsługa pacjenta. Klinika naprawdę godna polecenia.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Patrycja
*.*.*.
data: 2020-11-11 14:42:09
Ocena:

Nie zamieniłabym tej kliniki na żadną inną. Problemy z niewydolnością żylną już nie sprawiają mi tylu problemów, a leczenie przynosi efekty. Polecam!

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Jadwiga
*.*.*.
data: 2020-10-06 13:48:44
Ocena:

Klinika naczyniowa na bardzo wysokim poziomie. Jest w stanie poradzić sobie z zaawansowanymi przypadkami.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Sylwia
*.*.*.
data: 2020-10-02 10:46:00
Ocena:

Skleroterapię wykonaną w tym miejscu poleciłabym każdemu.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Nadia
*.*.*.
data: 2020-06-27 13:43:06
Ocena:

Zgłosiłam się tutaj od razu, gdy zaczęły się moje problemy z żylakami. Dzięki temu udało się im zapobiec. Polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Andrzej
*.*.*.
data: 2020-04-27 16:45:31
Ocena:

Wraz z żoną leczymy tutaj nasze żylaki. Bardzo dobry specjalista od żył.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Czy organizacja wesel w 2021 będzie możliwa?
Dla kogo wskazana jest terapia konna?
Nowoczesne oprogramowanie dla firm - INTRANET
Piec konwekcyjny - przeznaczenie
Jak czyścić nagrobki z granitu?
Nowoczesne formy szkoleń dla farmaceutów i lekarzy