Klinika Medycyny Estetycznej Dr PARDA
Gruszek i Jabłuszek 7,
05-502 Warszawa
517535878

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa Dr Parda to nowoczesna placówka medyczna oferująca szeroką gamę zabiegów. Założona została przez Dr Barbarę Pardę Głomską. To absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Akademii Medycznej w Gdańsku. Oprócz wykształcenia pod kątem medycyny estetycznej, regeneracyjnej i przeciwstarzeniowej, posiada również specjalizację II stopnia z zakresu psychiatrii.

W swojej klinice pomaga pacjentom z zaburzeniami takimi jak dysmorfofobia, nerwica czy depresja. W trakcie terapii stosuje podejście holistyczne, lecząc nie tylko problemy ciała, ale również duszy.
Klinika oferuje innowacyjne zabiegi, które wyróżnia wysoki stopień bezpieczeństwa, niska inwazyjność i wysoka skuteczność. Do ich przeprowadzenia nie są konieczne szczególne przygotowania. Nie wymagają również hospitalizacji, ani długotrwałej rekonwalescencji. Dostępne metody terapii pomagają zwalczyć większość najczęstszych defektów kosmetycznych, takich jak blizny, przebarwienia, zmarszczki, cellulit czy bruzdy. Osoby, które zastanawiają się nad tym, aby coś zmienić w swoim wyglądzie mogą skorzystać z bezinwazyjnego liftingu twarzy, modelowania nosa kwasem hialuronowym czy powiększania ust. Do dyspozycji jest także wiele sposobów na walkę z łysieniem czy starzejącą się skórą.
Placówka jest pięknie położona w okolicy, w której budynki stylizowane są na tradycyjne dworki. Otocznie jest spokojne i sprzyja odprężeniu, którego często poszukują pacjenci. Przy klinice znajduje się ogród, który przeznaczony jest do dyspozycji pacjentów Mogą oni w wolnej chwili z niego korzystać spacerując i relaksując się. Wnętrze również zachwyca, ponieważ jest urządzone w elegancki i komfortowy sposób, z myślą o pacjentach. Lokalizacja kliniki jest bardzo dogodna z uwagi na bliskie położenie Warszawy, z której można łatwo dotrzeć na miejsce, także transportem miejskim. Klinika jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 - 21:00. Na wizytę można umówić się również w sobotę.

Poznaj opinie o firmie
Klinika Medycyny Estetycznej Dr PARDA

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Bodykit - co się kryje pod tą nazwą
Nowoczesne platformy edukacyjne dla środowiska medycznego
Jak leczyć urazy po grze w squasha?
Pamiętajmy o segregacji odpadów!
Jak sprawnie przenieść obsługę biznesu do sieci?
Jak poprawnie wdrożyć sklep internetowy?