M.Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza
Mochnackiego 25/3,
35-016 Rzeszów
178522085
5/5 na 2 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej kancelarii prawniczej, która funkcjonuje na terenie Rzeszowa, zapraszamy do zapoznania się z działalnością M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k. , która zrzesza doświadczonych adwokatów i radców prawnych - radca prawny Rzeszów.

Bazując na ich wiedzy i kreatywności, oferuje kompleksowe usługi i chętnie podejmuje się rozwiązywania nawet skomplikowanych spraw i problemów prawnych. Korzysta także ze wsparcia swoich współpracowników będących specjalistami w branży podatkowej i budowlanej.
Swoje usługi zaczęła oferować w 1994 roku, jednak w obecnej formie działa od 2012 roku. Przez ten czas zdążyła zdobyć zaufanie wielu klientów, gwarantując im wysokiej jakości usługi przy jednoczesnych zachowaniu dyskrecji i poufności.
Zlokalizowana jest w Rzeszowie przy ulicy Mochnackiego 25/3 i daje możliwość telefonicznego lub mailowego kontaktu w celu umówienia się na spotkanie.
Udział wspólników w wielu różnego rodzaju projektach pozwala kancelarii na świadczenie szerokiego zakresu usług prawniczych, w tym chociażby z zakresu prawa pracy. Działa ona na rzecz klientów indywidualnych, jak i podmiotów zorganizowanych i oferuje im doradztwo prawne z obszaru procedur zwolnień grupowych, przeprowadzania w zakładach pracy procesów restrukturyzacji czy wsparcie w czasie postępowań dotyczących wypadków przy pracy.
Do wszystkich swoich klientów podchodzi indywidualne i stara się proponować im najbardziej optymalne rozwiązania. Ze względu na spore zapotrzebowanie, w ostatnim czasie kancelaria zdecydowała się dodatkowo poszerzyć zakres swoich usług o reprezentowanie klientów w sprawach dotyczących umów kredytów zaciągniętych we frankach szwajcarskich. Proponuje ponadto bezpłatne porady prawne przez telefon, a jej oferta skierowana jest do klientów z całej Polski oraz Polaków przebywających poza jej granicami.

Poznaj opinie o firmie
M.Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza

Autor: Jan
*.*.*.
data: 2019-09-04 12:32:45
Ocena:

Kancelaria godna zaufania, polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Maria
*.*.*.
data: 2018-11-03 09:45:32
Ocena:

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do tej kancelarii. Sprawa, którą powierzyłam jej prawnikom zakończyła się z korzyścią dla mnie.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Smart Kid Belt atakowany przez sprzedawców fotelików
Kres branży polligraficznej ?
Zakładamy drukarnię - od czego zacząć ?
Wydruki reklamowe
Przestrzenne drukarki
Popularne obecnie metody drukowania