Master Pack opakowania tekturowe
Ruczajowa 1,
35-304 Rzeszów
172299293

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Oferta Master Pack to przede wszystkim wysokiej jakości, uniwersalne opakowania wykonane z tektury falistej, których produkcją firma zajmuje się od lat. Tektura falista jest lekkim, wytrzymałym i biodegradowalnym materiałem, który świetnie sprawdza się w opakowaniach wysyłkowych, służących do przechowywania przedmiotów, ich przenoszenia czy też opakowaniach prezentowych.

Wśród dostępnych w asortymencie produktów znaleźć można zarówno uniwersalne, składane bez użycia taśmy, kleju czy zszywek opakowania z trzywarstwowej fali, jak i bardziej tradycyjne kartony klapowe. Innymi propozycjami są wygodne opakowania z uchwytem oraz pudełka archiwizacyjne wyposażone w wieczko i specjalnie wycięte uchwyty.
Wszystkie te propozycje dostępne są w wielu rozmiarach, co pozwala na wybranie opcji najlepszej dla potrzeb klienta oraz występują kolorze białym bądź brązowym. Ich montaż jest prosty, intuicyjny i zajmuje kilka chwil, a dzięki brakowi trwałych łączeń, pudełka można swobodnie składać i rozkładać. Sprawia to, że są wielorazowe.
Interesującym produktem oferowanym przez Master Pack są opakowania ozdobne, przeznaczone do pakowania win, piw czy nalewek. Pomieszczą one nawet do sześciu butelek, a przy tym pozostają trwałe i estetyczne, dzięki zastosowanej w ich produkcji tekturze wykonanej z trzech lub czterech warstw. Jednocześnie firma oferuje też wysyłkowe opakowania na wino, które zabezpieczą butelki w czasie podróży. Master Pack wychodzi naprzeciw opakowaniom swoim klientów, dlatego jej wszystkie produkty posiadają gwarancję dostępności i szybkiej dostawy, i sprzedawane są w atrakcyjnych cenach. Daje ona także możliwość wykonania przy pomocy ekologicznych farb wodnych wskazanych przez klienta nadruków na tekturze, dzięki czemu będą się one wyróżniać i pomogą w promocji prowadzonej przez niego działalności.

Poznaj opinie o firmie
Master Pack opakowania tekturowe

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Dla kogo wskazana jest terapia konna?
Nowoczesne oprogramowanie dla firm - INTRANET
Piec konwekcyjny - przeznaczenie
Jak czyścić nagrobki z granitu?
Nowoczesne formy szkoleń dla farmaceutów i lekarzy
Szybka sprzedaż samochodu