Mikron - centrum narzędziowe
5/5 na 5 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Specjalistyczny sklep z częściami oraz elektronarzędziemi MIKRON -  prowadzi sprzedaż: Parkside, Macallister, Bosch, Verto, Sthor, Hikoki/Hitachi, Dremel, Yato, Dedra oraz Makita, ale również zajmuje się ich profesjonalnym serwisowaniem. Dostępne w sklepie mikron.com.pl części do narzędzi przedstawione są na schematach i rzeczywistymi zdjęciami, co umożliwi Ci wybrać odpowiednie części dopasowane dokładnie do naprawianego elektronarzędzia.

W internetowym sklepie www.mikron.com.pl znajdziesz jedynie doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników , dzięki którym każdy może liczyć na profesjonalną pomoc w trakcie wybierania niezbędnych części narzędziowych. Mikron to firma, która prowadzi sprzedaż online, sprzedaż stacjonarną oraz serwis elektronarzędzi, jak również maszyn wykorzystywanych w budownictwie lub podczas prac remontowych. Na rynku dostępnych jest wiele elektronarzędzi, które odznaczają się nie tylko dużym bezpieczeństwem, ale także ergonomią działania oraz wytrzymałością, dzięki czemu są chętnie wykorzystywane przez profesjonalistów, jak i amatorów.

 

Sprawdź pozostałe artykuły połączone z  Specjalistyczny sklep z cześciami oraz elektronarzędziemi MIKRON :


Firma Mikron zachęca do naprawiania narzędzi w serwisie urządzeń, w którym pracują profesjonalni serwisanci z dużym doświadczeniem, którzy ekspresowo odnajdą awarię i wycenią koszty naprawy oraz ocenią czy podejmą się wymiany uszkodzonych części. W procesie naprawy wykorzystuje się wyłącznie najwyższej jakości, oryginalne części zamienne od renomowanych marek — na stronie sklepu internetowego wszystkie opatrzone są profesjonalnymi zdjęciami oraz tabliczkami znamionowymi. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu   internetowego mikronhttps://www.mikron.com.pl/. Serwis zaprojektowała oraz wdrożyła Agencja Interaktywna Zakład Reklamowy Rzeszów

Sklep stacjonarny w Jarosławiu jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00, oraz w soboty od godziny 7:00 do 14:00, dzięki czemu każdy klient będzie miał okazję dokonać zakupu. Centrum narzędziowe MIKRON zajmuje się sprzedażą części do szlifierek oraz innych elektronarzędzi, które uległy zużyciu , dzięki czemu nie trzeba kupować nowego urządzenia, lecz szybko i w atrakcyjnej cenie można naprawić potrzebny w pracy budowlanej sprzęt.

 

Przypisy zewnętrzych źródeł do wpisu dla Mikron.com.pl: http://www.najlepsze-porady.pl/ - Zużyte elektronarzędzia — co z nimi zrobić?; www.najlepsze-porady.pl - Szlifierka kątowa - do czego służy?; wujek-dobra-rada.pl|http://www.wujek-dobra-rada.pl/|www.wujek-dobra-rada.pl/ - Rodzaje szlifierek kątowych

 

Tagi
#

Poznaj opinie o firmie
Mikron - centrum narzędziowe

Autor: Romek
*.*.*.
data: 2022-06-16 07:55:58
Ocena:

Spoko - duży wybór cześci zamiennych do wiertarek Macalister z castoramy

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: markus
*.*.*.
data: 2022-06-06 07:58:04
Ocena:

szybka wysyłka - łatwo szuka się części

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: markus
*.*.*.
data: 2022-06-06 07:58:04
Ocena:

szybka wysyłka - łatwo szuka się części

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Jarek
*.*.*.
data: 2022-04-28 15:03:02
Ocena:

Szybka wysyłka, części dobrej jakości.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Marian
*.*.*.
data: 2022-04-15 15:04:07
Ocena:

Duży wybór części w fajnych cenach.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Truskawki liofilizowane - niezapomniany smak
Co będzie modne w sezonie ślubnym 2022?
Jakie maszyny wybrać do mycia podłóg drewnianych?
Za co przyznawane są gwiazdki hotelom?
Czym jest drewno klejone i gdzie ma zastosowanie?
Piec konwekcyjny a konwekcyjno-parowy, czym się różnią?