Neo-Vinci Edukacja Medyczna
Puławska 14,
02-512 Warszawa
792850530
5/5 na 2 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Neo Vinci to profesjonalna agencja wspierająca rozwój i efektywność firm z branży farmaceutycznej oraz medycznej. Ponad 10 lat doświadczenia i duża wiedza o potrzebach rynku, pozwala realizować wysoką jakość usług zapewniając satysfakcję nawet tak wymagającej grupie docelowej jak kadra medyczna.

Firma dostarcza unikalne rozwiązania, łącząc naukę z biznesem. Neo Vinci kształci i edukuje poprzez autorski, wielonarzędziowy system przekazywania wiedzy. Praca opiera się o platformę eQUEST, którą tworzono i doskonalono przez wiele lat.
Działalność firmy można podzielić na 3 główne obszary. Pierwszym z nich jest edukacja medyczna, która realizowana jest poprzez szeroki wachlarz narzędzi komunikacyjnych. Zobacz : https://neovinci.pl/ksztalcenie-online-srodowiska-medycznego/
Dzięki współpracy z jednostkami naukowymi i wybitnymi autorytetami z dziedziny medycyny w Polsce, udaje się opracowywać najwyższej jakości materiały szkoleniowe, których poziom merytoryczny pozwala zwiększać kompetencje.
W ramach tego obszaru, Neo Vinci prowadzi edukację stacjonarną i online.
Edukacja online odbywa się głównie na platformach internetowych. Dotychczas powstały 4 portale, z czego 3 z nich skierowane są do lekarzy, a jedna dla osób związanych z branżą farmaceutyczną. Akademia Farmaceutyczna to miejsce, które zawiera materiały przygotowane w oparciu o najnowszą wiedzę, a także pozwala zdobywać punkty twarde, których określoną pulę farmaceuci muszą uzyskać podczas okresów edukacyjnych.
Lekarze również mają możliwość zdobycia punktów edukacyjnych, korzystając aktywnie z Akademii Pediatrycznej, Akademii Młodego Psychiatry oraz Eksperta Zdrowych Nóg.
Warto nadmienić, że wszystkie treści edukacyjne zostały przygotowane z udziałem specjalistów, lekarzy, doktorów i profesorów z dziedziny medycyny, dzięki czemu ich wartość jest bardzo znacząca. Neo Vinci udostępnia również aplikację mobilną Ask Med Now. To jedyne tego typu narzędzie, z którego mogą korzystać lekarze, pielęgniarki, farmaceuci, weterynarze i studenci medycyny w celu poszerzania i sprawdzania dotychczasowej wiedzy.

Poznaj opinie o firmie
Neo-Vinci Edukacja Medyczna

Autor: Artur
*.*.*.
data: 2020-01-23 09:34:59
Ocena:

Świetna organizacja,niezwykle przydatne produkty.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Milena
*.*.*.
data: 2019-08-07 07:32:03
Ocena:

Polecam firmę

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Bodykit - co się kryje pod tą nazwą
Nowoczesne platformy edukacyjne dla środowiska medycznego
Jak leczyć urazy po grze w squasha?
Pamiętajmy o segregacji odpadów!
Jak sprawnie przenieść obsługę biznesu do sieci?
Jak poprawnie wdrożyć sklep internetowy?