OSCAR architektura wnętrz Rzeszów
Matejki 12,
35-105 Rzeszów
503148064
5/5 na 6 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Oscar funkcjonuje na rynku od 1990 roku. Dekoratorstwo jest naszą pasją, którą realizujemy poprzez prowadzenie sklepu z artykułami dekoracyjnymi do wnętrz, a także przez świadczenie usług związanych z kompleksową aranżacją wnętrz. Projektowanie i urządzanie wnętrz to specjalność firmy OSCAR z Rzeszowa. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, posiadamy więc wystarczającą wiedzę i doświadczenie, by tworzyć funkcjonalne i estetyczne projekty, dostosowane bezpośrednio do wymagań i oczekiwań naszego klienta.

Wykonanie każdego projektu poprzedzamy szczegółowym wywiadem z klientem, podczas którego możemy dowiedzieć się, jakie są jego oczekiwania oraz wstępny profil wyglądu pomieszczenia, jaki chce uzyskać. Przez cały czas trwania realizacji projektu pozostajemy w stałym kontakcie z każdym naszym klientem.

Poznaj opinie o firmie
OSCAR architektura wnętrz Rzeszów

Autor: Eliza
*.*.*.
data: 2020-08-06 20:14:23
Ocena:

Zaprojektowane wnętrze przez firmę OSCAR trafiło w mój gust w zupełności. Pomieszczenie jest stylowe i profesjonalnie zaprojektowane, przez co jest bardzo praktyczne. Firma godna polecenia!

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Lizziii
*.*.*.
data: 2020-07-01 12:15:35
Ocena:

Oscar Dekoracje to firma prowadzona przez specjalistke, która z ogromną miłością i wielkim doświadczeniem zadba o to by wnętrze twojego mieszkania stało się czymś niezwykłym. Projektowanie wnętrz w Rzeszowie na najwyższym poziomie. Sprawdź także ofertę tanich dodatków do ciekawego zaaranżowania każdego wnętrza.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Mateusz
*.*.*.
data: 2020-05-31 13:41:27
Ocena:

Podoba mi się efekt uzyskany przez firmę Oscar w moim mieszkaniu. Z chęcią poleciłbym ją moim znajomym. Wszystko bardzo dobrze ze sobą współgra. Profesjonalny projekt wykonany przez fachowców!

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Karolina
*.*.*.
data: 2020-04-16 07:58:22
Ocena:

Jakość wykonania projektu mojego wnętrza jest super. Wnętrze jest stylowe, estetyczne i bardzo praktycznie rozmieszczone. Efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania. Polecam!

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Jadwiga
*.*.*.
data: 2020-03-11 15:42:10
Ocena:

Bardzo trafnie zaprojektowane mieszkanie przez firmę Oscar. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. Poziom obsługi klienta oraz współpraca na wysokim poziomie pozwoliły przynieść satysfakcjonujące rezultaty. Polecam każdemu.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Sabina
*.*.*.
data: 2020-02-29 14:40:02
Ocena:

Firma zapewnia bardzo dobry kontakt z klientem. Dzięki temu współpraca z firmą OSCAR przynosi świetne efekty. Zaprojektowane wnętrze jest zgodne z preferencjami klienta. Prezentuje się fantastycznie. Dobrane są najlepsze dekoracje. Polecam!

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Leasing drukarki do biura - dobre rozwiązanie?
Maszyny do ciastek w cukierni
Nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej - kriolipoliza
Drewno - popularny materiał do zastosowania we wnętrzach
Sklejki elastyczne
Co oferują nam obecnie producenci mebli?