OSCAR architektura wnętrz Rzeszów
Matejki 12,
35-105 Rzeszów
503148064
5/5 na 1 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Oscar funkcjonuje na rynku od 1990 roku. Dekoratorstwo jest naszą pasją, którą realizujemy poprzez prowadzenie sklepu z artykułami dekoracyjnymi do wnętrz, a także przez świadczenie usług związanych z kompleksową aranżacją wnętrz. Projektowanie i urządzanie wnętrz to specjalność firmy OSCAR z Rzeszowa. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, posiadamy więc wystarczającą wiedzę i doświadczenie, by tworzyć funkcjonalne i estetyczne projekty, dostosowane bezpośrednio do wymagań i oczekiwań naszego klienta.

Wykonanie każdego projektu poprzedzamy szczegółowym wywiadem z klientem, podczas którego możemy dowiedzieć się, jakie są jego oczekiwania oraz wstępny profil wyglądu pomieszczenia, jaki chce uzyskać. Przez cały czas trwania realizacji projektu pozostajemy w stałym kontakcie z każdym naszym klientem.

Poznaj opinie o firmie
OSCAR architektura wnętrz Rzeszów

Autor: Lizziii
*.*.*.
data: 2020-07-01 12:15:35
Ocena:

Oscar Dekoracje to firma prowadzona przez specjalistke, która z ogromną miłością i wielkim doświadczeniem zadba o to by wnętrze twojego mieszkania stało się czymś niezwykłym. Projektowanie wnętrz w Rzeszowie na najwyższym poziomie. Sprawdź także ofertę tanich dodatków do ciekawego zaaranżowania każdego wnętrza.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Bodykit - co się kryje pod tą nazwą
Nowoczesne platformy edukacyjne dla środowiska medycznego
Jak leczyć urazy po grze w squasha?
Pamiętajmy o segregacji odpadów!
Jak sprawnie przenieść obsługę biznesu do sieci?
Jak poprawnie wdrożyć sklep internetowy?