Park Hotel Welness Club i Squash
Paderewskiego 124a,
35-328 Rzeszów
178571830
5/5 na 2 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Szukasz najlepszego centrum sportowego z kortem do squasha? Chciałbyś zorganizować aktywną integrację sportową i zabrać współpracowników na squasha? Wybór Park Hotelu Welness Clubu w Rzeszowie będzie bardzo dobrą decyzją. Centrum jest jednym z pierwszych oferujących korty do squasha w tym mieście. Ponadto, goście mogą tu korzystać z komfortowych pokoi, siłowni ze strefą fitness oraz sauny. Dlaczego warto spróbować squasha? Jakie korzyści dla zdrowia niesie?

Squash jest bardzo dynamicznym sportem i stanowi świetny trening całego ciała. Gra polega na odbijaniu piłeczki o ścianę tak, aby maksymalnie utrudnić jej przejęcie przeciwnikowi. W squashu wykorzystuje się rakiety podobne do tych, jakie znamy z boisk do badmintona czy tenisa ziemnego. W trakcie jednej gry można spalić do 900 kalorii, dzięki czemu squash to doskonała propozycja dla osób chcących zrzucić kilka zbędnych kilogramów.
Sport poprawia koordynację ruchową, ćwiczy refleks, buduje mięśnie i pozwala się odstresować. Zapraszamy do centrum osoby w każdym wieku i o dowolnej kondycji. Pokażemy ci, że do trenowania squasha potrzebne są jedynie chęci, wygodny strój i chwila wolnego czasu. Na stronie internetowej ośrodka znajduje się wygodny system rezerwacyjny, dzięki któremu dokładnie sprawdzisz dostępność interesujących się kortów.

Park Hotel Welness Club jest nowoczesnym miejscem, w którym zadbasz o ciało i duszę. Z pomocą naszych wykwalifikowanych instruktorów z pewnością pokochasz squasha i rozpoczniesz regularne treningi tej dyscypliny. Kiedy już opanujesz podstawy, będziesz miał możliwość zmierzyć się w zawodach indywidualnych, albo drużynowych. Sprawdź, jakie oferty ma dla ciebie nasz ośrodek http://www.squash-rzeszow.pl/

Poznaj opinie o firmie
Park Hotel Welness Club i Squash

Autor: Eterna
*.*.*.
data: 2020-03-02 07:53:26
Ocena:

Hotel Welness & Spa - najlepsze miejsce na grę squash w Rzeszowie !

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Tomek Tomasz
*.*.*.
data: 2020-02-27 21:00:53
Ocena:

Namawiam zawsze każdego kto gra a jeszcze nie korzystał z kortów tutaj.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Bodykit - co się kryje pod tą nazwą
Nowoczesne platformy edukacyjne dla środowiska medycznego
Jak leczyć urazy po grze w squasha?
Pamiętajmy o segregacji odpadów!
Jak sprawnie przenieść obsługę biznesu do sieci?
Jak poprawnie wdrożyć sklep internetowy?