Podkarpacki Fundusz Rozwoju - PFR
HETMAŃSKA 4/3,
35-045 Rzeszów
178567878
5/5 na 2 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Podkarpacki Fundusz Rozwoju to spółka samorządowa założona w 2017 roku. Jej zadaniem jest wsparcie finansowe niewielkich przedsiębiorstw, ułatwienie im dostępu do zewnętrznych form finansowania oraz umocnienie ich pozycji na rynku lokalnym, jak i zagranicznym.

Jej instrumenty skierowane są w szczególności do przedsiębiorców, których dostęp do finansowania jest utrudniony. Z jej usług może skorzystać każda mikro, mała i średnia działalność, której siedziba zarejestrowana jest na terenie województwa podkarpackiego.
W ofercie PFR można znaleźć między innymi działalność poręczeniową, która ułatwia przedsiębiorcom uzyskanie kredytu lub pożyczki, upraszczającą procedury do minimum działalność faktoringową, a także gwarancje i promesy, których spółka udziela firmom starającym się o współfinansowanie ze źródeł funduszy europejskich.

Głównym instrumentem, którym Podkarpacki Fundusz Rozwoju dysponuje, są jednak pożyczki, stanowiące atrakcyjną alternatywę dla często nieosiągalnych kredytów bankowych.
Udzielane są na cele obrotowe, takie jak rozwój działalności firmy czy wdrożenie w jej funkcjonowanie istotnych zmian, a także zakup przez przedsiębiorców nieruchomości. Każde działanie spółki dostosowywane jest do indywidualnych potrzeb i sytuacji firmy ubiegającej się do wsparcie. W ten sposób PFR skutecznie aktywizuje niewielkich przedsiębiorców, zwiększa ich konkurencyjność i tym samym pozytywnie wpływa na gospodarkę całego Podkarpacia.

Poznaj opinie o firmie
Podkarpacki Fundusz Rozwoju - PFR

Autor: Jarosław
*.*.*.
data: 2019-11-18 10:12:05
Ocena:

Jestem przedsiębiorcom z Podkarpacia jednak postanowiłem szukać zleceń za granicą (Niemcy), dzięki znaczącej pożyczce w PFR na zakup sprzętu mogę śmiało konkurować z innymi na tutejszym rynku.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Remik
*.*.*.
data: 2019-02-12 06:15:22
Ocena:

Bardzo przyjazna instytucja. Miła i uprzejma obsługa.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Leasing drukarki do biura - dobre rozwiązanie?
Maszyny do ciastek w cukierni
Nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej - kriolipoliza
Drewno - popularny materiał do zastosowania we wnętrzach
Sklejki elastyczne
Co oferują nam obecnie producenci mebli?