Poradnia Dobry Dietetyk Rzeszów
Rejtana 49/8,
35-310 Rzeszów
5/5 na 3 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Poradnia dietetyczna Dobry Dietetyk w Rzeszowie należy do sieci placówek, które świadczą szeroki zakres usług dotyczących prawidłowego odżywiania. Jest największą taką siecią w Polsce, która cieszy się dużą renomą. Gabinet uruchomiony został przez mgr Elżbietę Noculak - specjalistkę ds. żywienia oraz członkinię Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Pomaganie i doradzanie pacjentom w zakresie zdrowego odżywiania jest jej pasją i spełnieniem zawodowym. Nieustannie bierze udział w kursach, szkoleniach i konferencjach, poszerzając swoją wiedzę, aby móc oferować pacjentom jeszcze wyższą skuteczność terapii.

Poradnia dietetyczna w Rzeszowie świadczy wysoką jakość usług, która kontrolowana jest przez Agencję Promocji Zdrowia Dariusz Szukała. Potrzeby pacjentów są na pierwszym miejscu, dlatego programy dietetyczne są opracowywane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego z nich.
Diety opracowywane są na podstawie aktualnego stanu zdrowia, budowy ciała i masy pacjenta, wyników badań, a także celu, jaki chciałby osiągnąć. Pod uwagę brane są także upodobania smakowe pacjenta i jego zdolności kulinarne. Według założeń Poradni Dobry Dietetyk, dieta nie ma być dla pacjenta drogą przez mękę, lecz początkiem trwałej zmiany nawyków żywieniowych.

Poradnia stale współpracuje z lekarzami oraz innymi specjalistami, którzy udzielają wsparcia nawet w przypadku złożonych problemów. Placówka wdrożyła także nowoczesne rozwiązania informatyczne, dzięki którym może być w stałym kontakcie ze wszystkimi dietetykami należącymi do sieci poradni.
Umożliwia to wymianę wiedzy, dzielenie się doświadczeniami i wzajemne udzielanie porad. Poradnia zdobyła liczne certyfikaty i wyróżnienia. Została uhonorowana między innymi tytułem w kategorii "Najlepsze Poradnie 2014" za doskonale wyniki przeprowadzonych terapii, duże zaangażowanie w pracę oraz promocję sieci Dobry Dietetyk. W 2015 roku poradnia ponownie otrzymała wyróżnienie specjalne.

Poznaj opinie o firmie
Poradnia Dobry Dietetyk Rzeszów

Autor: Anka
*.*.*.
data: 2020-04-15 22:12:34
Ocena:

Super podejście do dzieci, szczerze polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Marysia
*.*.*.
data: 2019-04-05 12:23:03
Ocena:

Poradnia bardzo przyjaźnie nastawiona do pacjentów. Pani dietetyk ma super podejście do dzieci.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Wiktor
*.*.*.
data: 2019-02-03 12:22:56
Ocena:

Profesjonalnie i z zaangażowaniem. Polecam poradnię.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Truskawki liofilizowane - niezapomniany smak
Co będzie modne w sezonie ślubnym 2022?
Jakie maszyny wybrać do mycia podłóg drewnianych?
Za co przyznawane są gwiazdki hotelom?
Czym jest drewno klejone i gdzie ma zastosowanie?
Piec konwekcyjny a konwekcyjno-parowy, czym się różnią?