REHAVITAE USG Ostrowiec
Denkowska 45a,
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
791204248

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

REHAVITAE Rehabilitacja Funkcjonalna i Osteopatia to placówka, w której gabinetach lekarskich w Ostrowcu Świętokrzyskim dostępnych jest wiele usług o charakterze rehabilitacyjnym z zakresu terapii manualnej. Centrum znane jest z oferowanego profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, oraz jego przypadku. Wysoko wykwalifikowana kadra lekarzy specjalistów jest gwarancją stawiania trafnych diagnoz oraz wysokiej skuteczności późniejszego leczenia.

Pacjentom zapewniana jest kompleksowa opieka medyczna, która dotyczy zakresu ortopedii regeneracyjnej, dietetyki, pulmonologii, terapii manualnej, osteopatii, ortopedii, a także urologii. USG Ostrowiec to ultrasonografia, czyli niezwykle popularne badanie obrazowego, które ma swoje zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny, ponieważ pozwala na uzyskanie obrazu w czasie rzeczywistym — można zdiagnozować lub wykluczyć niepokojące nas zmiany. Badanie jest nieinwazyjne i nadzwyczaj bezpieczne, dlatego mogą je wykonywać nawet kobiety w ciąży. Badanie może być powtarzane nawet w krótkich odstępach czasy, ponieważ emituje ono fale ultradźwiękowe do tkanek, które na podstawie informacji zawartych w echach generują obraz narządu. Do badania w Ostrowcu Świętokrzyskim wykorzystywany jest zaawansowany technologicznie sprzęt.

W REHAVITAE prowadzona jest kompleksowa opieka lekarska — zarówno diagnostyka, jak i leczenie. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi specjaliści mają możliwość dokładnego zbadania pacjenta. Wykwalifikowana kadra skupia swoją uwagę na każdym pacjencie w sposób indywidualny — zawsze służy pomocą. W Ostrowcu prowadzona jest diagnostyka i leczenie schorzeń układu moczowo-płciowego w ramach poradni urologicznej. Lekarza zajmują się zarówno układem moczowym u kobiet, jak i u mężczyzn. W przypadku kobiet wizyta u urologa jest zazwyczaj następstwem wizyty u ginekologa. Dzięki wczesnemu rozwiązaniu problemu można szybko wyleczyć dolegliwości, które mogą wiązać się z zagrożeniem zdrowia lub życia.

Tagi
#

Poznaj opinie o firmie
REHAVITAE USG Ostrowiec

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Bodykit - co się kryje pod tą nazwą
Nowoczesne platformy edukacyjne dla środowiska medycznego
Jak leczyć urazy po grze w squasha?
Pamiętajmy o segregacji odpadów!
Jak sprawnie przenieść obsługę biznesu do sieci?
Jak poprawnie wdrożyć sklep internetowy?