Resmar Sklep Meblowy
Nienadówka 164,
36-052 Rzeszów
512293552

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Firma RESMAR obecna jest na rynku od 1998 roku i od początku swojego istnienia kładzie duży nacisk na oferowane produkty — są one stworzone z materiałów wysokiej jakości oraz wykończone w staranny sposób. Marka ciągle się rozwija i ciągle odpowiada na rzeczywiste potrzeby swoich klientów — zajmuje się nie tylko sprzedażą mebli, ale również ich produkcją oraz tworzeniem komputerowej aranżacji pomieszczeń.

W ofercie mebli Resmar znajdują się przede wszystkim modele utrzymane w stylistyce nowoczesnej oraz meble nawiązujące do stylu klasycznego. Przed rozpoczęciem pracy dotyczącej wykonania mebli doświadczeni pracownicy przeprowadzają dokładne pomiary pomieszczeń, a następnie uzgadniają optymalne rozwiązania. Po utworzeniu komputerowej aranżacji pomieszczenia i wycenie mebli następuje ich stworzenie oraz montaż.
Salony Resmar zlokalizowane są w Mielcu, Janowie Lubelskim oraz Nisku. We wspomnianych przestrzeniach można nabyć nie tylko produkty Resmar, ale również gotowe meble kluczowych polskich producentów - Szynaka meble. Oprócz sprzedaży stacjonarnej, marka Resmar oferuje również możliwość sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego. Prezentowane w asortymencie meble charakteryzują się niepowtarzalną elegancją, jednocześnie można liczyć na to, że w maksymalny sposób uproszczą codzienne obowiązki i będą dawały poczucie komfortu w codziennym życiu.
Projektanci firmy Resmar na bieżąco śledzą zmieniające się trendy, dzięki czemu są w stanie perfekcyjnie dopasować ofertę w taki sposób, aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Różnorodna oferta mebli zezwala na stworzenie nawet najbardziej nietypowych projektów aranżacyjnych. W asortymencie znajdują się meble skórzane, drewniane oraz tapicerowane, które są przeznaczone do salonu, kuchni, pokoju dziecięcego oraz wiele więcej. Firma Resmar to producent oraz dystrybutor elementów wyposażenia każdego typu pomieszczenia.

Tagi
#

Poznaj opinie o firmie
Resmar Sklep Meblowy

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Nowoczesne platformy edukacyjne dla środowiska medycznego
Jak leczyć urazy po grze w squasha?
Pamiętajmy o segregacji odpadów!
Jak sprawnie przenieść obsługę biznesu do sieci?
Jak poprawnie wdrożyć sklep internetowy?
Teksty na strony www - dlaczego warto je tworzyć?