Siedlisko Janczar - turystyka, rekreacja, imprezy okolicznościowe
Pstrągowa 815,
38-121 Pstrągowa
172779404

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Siedlisko Janczar to stylowy hotel ulokowany w pięknej okolicy miejscowości Pstrągowa. Do dyspozycji gości jest tu 28 wygodnych pokoi dwu- i trzyosobowych. Każdy z nich wyposażony jest w schludną łazienkę, dostęp do Internetu i klimatyzację. Ośrodek mieści się w nowym budynku, który posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Hotel przystosowany jest do przyjmowania rodzin z dziećmi. Na terenie ośrodka znajduje się duży parking oraz klimatyczna restauracja, która sprzyja organizacji wesel lub mniejszych imprez okolicznościowych.
Do dyspozycji gości hotelowych pozostaje m.in profesjonalnastadnina koni, która oferuje naukę jazdy konnej zarówno na poziomie początkującym, jak i zaawansowanym. W sezonie zimowym Siedlisko Janczar organizuje kuligi, które jednorazowo mogą przewozić nawet stuosobową grupę.
W strukturze Siedliska Janczar znajduje się także agroturystyka Domek Brzozowe Wzgórze. W ośrodku tym znajduje się 21 miejsc noclegowych, rozdzielnych między 2 i 3 osobowe pokoje. Domek znajduje się w Pstrągowej, na terenie otoczonym pięknymi lasami. To idealne miejsce do spędzenia czasu w samotności lub z przyjaciółmi. Sprzyja spacerom, pieszym wycieczkom, wyciszeniu i odpoczynkowi od zgiełku miasta.
Wśród atrakcji, jakie oferuje Siedlisko Janczar należy wymienić paintball, strzelnicę, nordic walking czy teren do rywalizacji łuczniczej. Miłośnicy relaksu z pewnością chętnie skorzystają z oferty SPA oraz basenów. N terenie hotelu znajduje się sucha sauna fińska i jacuzzi pod gołym niebem. To doskonały sposób na to, aby odpocząć i zregenerować ciało po dniu pełnym aktywności i atrakcji.
Siedlisko Janczar znajduje się w odległości około 30 km od Rzeszowa w stronę Strzyżowa. Jest idealnym miejscem, aby uciec od codziennych stresów i obowiązków. Tutaj możesz odpocząć zarówno aktywnie, jak i w cichy i spokoju. Hotel znajduje się w malowniczej okolicy, która zachwyca spokojem i pięknem krajobrazu. Siedlisko oferuje pobyty rodzinne, grupowe oraz dla par.

Poznaj opinie o firmie
Siedlisko Janczar - turystyka, rekreacja, imprezy okolicznościowe

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Bodykit - co się kryje pod tą nazwą
Nowoczesne platformy edukacyjne dla środowiska medycznego
Jak leczyć urazy po grze w squasha?
Pamiętajmy o segregacji odpadów!
Jak sprawnie przenieść obsługę biznesu do sieci?
Jak poprawnie wdrożyć sklep internetowy?