Sprzątanie Grobów Warszawa Biała Lilia
,
05-808 Parzniew
502443522
5/5 na 3 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Biała Lilia jest firmą, która zajmuje się profesjonalną opieką nad grobami w Warszawie oraz innych miastach na terenie Polski. W zakres jej oferty wchodzi porządkowanie grobów - usuwanie wypalonych zniczy i zwiędłych kwiatów. W sezonie jesienno-zimowych zamiatanie liście oraz odśnieżanie, a także mycie nagrobków przy użyciu specjalistycznych, starannie dobranych do materiału wykonania środków.

Dzięki temu proces jest efektywny, zaś ryzyko uszkodzenia płyt niewielkie. Ponadto firma zajmuje się odnawianiem liter nagrobnych, a w przypadku braku takiej możliwości - ich wymianą. Można się do niej zgłosić także w sprawie uporządkowania nagrobka po pogrzebie.
Usługi firmy skierowane są do osób, które z różnych przyczyn osobistych nie są w stanie samodzielnie zająć się miejscami spoczynku ich bliskich. Wpływ na to może mieć szybkie tempo życia i brak czasu, mieszkanie w dużej odległości od cmentarza, a także wiek czy stan zdrowia. Pracownicy Białej Lilii wykażą się zrozumieniem dla trudnej sytuacji, a przy tym posłużą zainteresowanym radą i pomocą.

Firma oferuje swoje usługi zarówno w formie jednorazowego sprzątania, jak i pakietów. Obejmują one zarówno okazjonalną opiekę w ciągu roku, jak i comiesięczne sprzątanie - sprzątanie grobów Warszawa.
Każda wykonywana przez pracowników usługa kończy się zapaleniem dodatkowego znicza, a także dokumentacją w formie fotografii stanu pomnika przed i po czynności. Zdjęcia są następnie wysyłane do klienta, co umożliwia mu stałe kontrolowane stanu miejsca spoczynku bliskiej osoby. Biała Lilia prócz sprzątania grobów w Warszawie zajmuje się też opieką nad Miejscami Pamięci Narodowej oraz realizuje indywidualne zlecenia klientów. W ich ramach może chociażby dostarczyć wieńce świąteczne lub rocznicowe, zamontować ławkę czy obsadzić nagrobek kwiatami. Wszystkie wykonywane przez nią usługi są dostosowane do potrzeb zleceniodawców oraz atrakcyjne cenowo.

Poznaj opinie o firmie
Sprzątanie Grobów Warszawa Biała Lilia

Autor: Adela
*.*.*.
data: 2021-03-25 12:31:52
Ocena:

Biała Lilia to firma oferująca kompleksowe usługi z zakresu opieki nad grobami. Zajmuje się między innymi sprzątaniem i myciem grobów, do czego używa specjalistycznych środków dostosowanych do materiału wykonania nagrobka. Polecam

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Adrianna
*.*.*.
data: 2021-02-18 12:32:24
Ocena:

Firma porządkuje groby po pogrzebach, usuwając zwiędłe kwiaty i wypalone znicze oraz odnawia litery nagrobne we wszystkich kolorach. Jej pracownicy opiekują się również miejscami pamięci narodowej, dbając o ich dobrą prezencję i porządek wokół.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Klient
*.*.*.
data: 2020-06-30 14:37:24
Ocena:

Firma oferuje jednorazowe sprzątanie grobów, a także opiekę całoroczną dostępną w kilku atrakcyjnych cenowo pakietach. Realizuje także indywidualne życzenia klientów, które wychodzą poza standardowy zakres usług. Jest w stanie nadzorować wymianę pomników, dostarczyć wieńce, a także uiszczać w imieniu zleceniodawcy opłaty do zarządcy cmentarza. Przy każdej wizycie na grobie zapalany jest dodatkowy znicz, natomiast efekty pracy są dokumentowane i wysyłane w formie zdjęć do klienta.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Truskawki liofilizowane - niezapomniany smak
Co będzie modne w sezonie ślubnym 2022?
Jakie maszyny wybrać do mycia podłóg drewnianych?
Za co przyznawane są gwiazdki hotelom?
Czym jest drewno klejone i gdzie ma zastosowanie?
Piec konwekcyjny a konwekcyjno-parowy, czym się różnią?