TDF Rzeszów - ubezpieczenia
gen. Mariana Langiewicza 23,
35-021 Rzeszów
177421771
5/5 na 3 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

TDF - ulokowana w centrum Rzeszowa firma, która oferuje usługi w zakresie doradztwa w kwestiach finansowych. Placówka funkcjonuje w branży od wielu lat i dzięki doświadczeniu zdobytemu przez ten czas, pracownicy firmy są w stanie profesjonalnie doradzić, przygotować rzetelne oferty oraz poprowadzić merytoryczne szkolenie.

Wybór odpowiedniego ubezpieczenia na życie nie jest łatwą sprawą. Rzadko rozmyślamy o tym, że wypadki, choroby i wydarzenia losowe przytrafiają się każdemu, bez względu na zajmowane stanowisko, majątek czy wiek. Dlatego też aby zabezpieczyć przyszłość swojej rodziny, powinieneś poznać najlepsze dla siebie opcje ubezpieczeń. Dzięki temu zapewnisz swojej rodzinie stały dochód na wypadek choroby lub poważnego wydarzenia losowego.
W ofercie TDF znajdują się także ubezpieczenia szkolne i komunikacyjne (NNW, AC, OC czy szyb). Nowością są ubezpieczenia nieruchomości. Polisa taka obejmuje nie tylko dom czy mieszkanie, ale też wartościowe rzeczy znajdujące się w środku. W szczególności chodzi o rasowe zwierzęta, dzieła sztuki i antyki, płyty indukcyjne, rowery oraz place zabaw znajdujące się na terenie posesji.
TDF to także fachowe doradztwo w kwestii wyboru najdogodniejszego kredytu. Wielu osobom pojęcie to kojarzy się ze skomplikowanymi procedurami oraz trudnymi do zrozumienia zapisami. Specjaliści zatrudnieni w firmie w jasny i zrozumiały sposób objaśnią Ci wszystkie niejasne zagadnienia i rozwieją wszelkie wątpliwości. Tutaj dowiesz się, jak połączyć kilka kredytów w jeden - korzystny, jakie są różnice między poszczególnymi ofertami oraz na kredyt w jakiej walucie się zdecydować. Dostępne są tu kredyty hipoteczne, leasing, firmowe, gotówkowe, samochodowe oraz firmowe.
TDF zapewnia kompleksową obsługę. Wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z profesjonalnych szkoleń. Są one przeznaczone zwłaszcza dla menadżerów, pracowników instytucji publicznych i finansowych, kadry zarządzającej oraz wszystkich, którzy chcą zgłębiać wiedzę z dziedziny finansów. Wykłady prowadzone przez TDF obejmują zagadnienia nowoczesnego marketingu, sprzedaży i obsługi klienta, zarządzania finansami i projektami czy sposobów pozyskiwania finansowania różnorakich projektów.

TDF jest nowoczesną firmą, w której pracują świetnie przygotowani ludzie. Dzięki ich wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu, firma działa na rynku od wielu lat i może poszczycić się szerokim gronem zadowolonych klientów. Jeśli dziedzina finansów nie jest Ci bliska, a chcesz zdecydować się na zakup kredytu czy wybór ubezpieczenia, skorzystaj z pomocy specjalistów z TDF.

Poznaj opinie o firmie
TDF Rzeszów - ubezpieczenia

Autor: Alicja
*.*.*.
data: 2019-12-01 21:45:32
Ocena:

Bardzo bogata oferta ubezpieczeń w korzystnej cenie.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Jarek
*.*.*.
data: 2019-04-30 22:12:34
Ocena:

Polecam TDF Rzeszów bardzo kompetentna firma.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Ula
*.*.*.
data: 2018-06-07 21:34:59
Ocena:

Super kontakt i fachowe doradztwo. Polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Truskawki liofilizowane - niezapomniany smak
Co będzie modne w sezonie ślubnym 2022?
Jakie maszyny wybrać do mycia podłóg drewnianych?
Za co przyznawane są gwiazdki hotelom?
Czym jest drewno klejone i gdzie ma zastosowanie?
Piec konwekcyjny a konwekcyjno-parowy, czym się różnią?