TURBO-Przemyśl.pl Centrum regeneracji turbosprężarek
Grunwaldzka 69,
37-700 Przemyśl
531888325
5/5 na 2 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

CR - Turbo jest znaną w regionie firmą, która skupia się na naprawach turbosprężarek oraz świadczeniu kompleksowej obsługi w kwestii mechaniki pojazdowej. Firma istnieje na rynku od kilkunastu lat i znana jest zarówno klientom w Polsce, jak i poza granicami. Produkty pochodzące od CR - Turbo z powodzeniem wykorzystywane są w różnych sportach samochodowych.

Placówka proponuje swoim klientom różne formy współpracy, np. sprzedaż turbin, regenerację turbosprężarek, skup turbosprężarek oraz sprzedaż części do nich. Pierwsza siedziba firmy znajdowała się w Rzeszowie. W wyniku dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa, utworzono także placówki CR - Turbo w Przemyślu i Kielcach.

Oferta CR - Turbo jest niezwykle rozbudowana. Firma specjalizuje się przede wszystkim w serwisowaniu i produkcji turbosprężarek. Placówka dysponuje doskonale wyposażonym zapleczem, w którym znajduje się m.in. innowacyjna wyważarka wysokoobrotowa VSR CMT 48 Twin (CIMAT). Zadaniem maszyny jest udarowe testowanie rdzeni turbosprężarek.
W warsztacie CR - Turbo znajduje się również aparatura przeznaczona do regulacji turbin o zmiennej geometrii łopatek z siłownikami pneumatycznymi oraz elektrycznymi.
Każda z usterek jest dokładnie weryfikowana i badana tak, aby została usunięta na dobre. Po zakończeniu serwisu, turbina objęta jest gwarancją tak, jak po zakupie oryginalnej części u producenta. Dzięki świetnie przygotowanemu zespołowi oraz nowoczesnym maszynom, możliwe jest prowadzenie wysokiej jakości usług.
W ofercie CR - Turbo znajduje się także wiele działań z zakresu standardowej mechaniki samochodowej. Są to głównie: wymiana opon i rozrządów, naprawy układu hamulcowego, regeneracja wałów napędowych, usuwanie filtrów cząstek stałych FAP/DPF czy naprawa zawieszeń. Możesz tu także skorzystać z pomocy wulkanizacyjnej czy serwisu klimatyzacji.

CR - Turbo jest rozwijającym się przedsiębiorstwem, które skupia się na usługach związanych z regeneracją turbosprężarek. Jeśli szukasz fachowej pomocy, nowocześnie wyposażonego warsztatu lub chcesz uzyskać fachową poradę, zgłoś się do CR - Turbo.

Poznaj opinie o firmie
TURBO-Przemyśl.pl Centrum regeneracji turbosprężarek

Autor: Filip
*.*.*.
data: 2019-05-30 22:17:44
Ocena:

Korzystam z usług Cr-turbo już od kilku lat i szczerze polecam zarówno wulkanizację jak i inne usługi.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Wojtek
*.*.*.
data: 2018-05-04 13:42:59
Ocena:

Polecam firmę, znają się na rzeczy.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Truskawki liofilizowane - niezapomniany smak
Co będzie modne w sezonie ślubnym 2022?
Jakie maszyny wybrać do mycia podłóg drewnianych?
Za co przyznawane są gwiazdki hotelom?
Czym jest drewno klejone i gdzie ma zastosowanie?
Piec konwekcyjny a konwekcyjno-parowy, czym się różnią?