Tworzywa Sztuczne PZL Mielec producent kompozytów, laminatów
Wojska Polskiego 3,
39-300 Mielec
177884129
5/5 na 3 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Tworzywa Sztuczne PZL Mielec jest twórcą kompozytów i laminatów wykorzystywanych w lotnictwie, kolejnictwie i motoryzacji oraz w wyrobach specjalnych. Dodatkowo firma ta wykonuje elementy kompozytowe tworzywowe i gumowe mające zastosowanie w różnorodnych gałęziach przemysłu. PZL Mielec posiada wieloletnie doświadczenie i cały czas dąży do ugruntowania wizerunku uznanego dostawcy wyrobów kompozytowych dla przemysłu lotniczego i kolejowego.

 

Warto, żebyś sprawdził inne ciekawe wpisy dla Producent elementów z tworzywa sztucznego dla kolei i lotnictwa PZL Mielec:


Siedziba PZL Tworzywa Mielec jest położona w Specjalnej Strefie Ekonomicznej „Euro - Park Mielec”. Do największych atutów tej firmy należą: wykwalifikowana kadra, doświadczenie w zarządzaniu jakością oraz niskie koszty produkcji i pracy. Tworzywa Mielec może pochwalić się przynależnością do stowarzyszenia „Dolina Lotnicza” oraz "Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej". Najwyższą jakość oferowanych kompozytów i laminatów potwierdzają liczne certyfikaty, które otrzymała firma. Jako specjalista w produkcji lotniczych zespołów kompozytowych i klejonych oraz części tworzywowych, gumowych i tapicerskich Tworzywa sztuczne PZL Mielec produkuje między innymi: gondole i owiewki silnikowe, kanały i wloty powietrza, końcówki skrzydeł, usterzenia pionowego i poziomego, noski i końcówki kadłuba, zespoły strukturalne z rdzeniem 'honeycomb’.

 

Artykuły zewnętrzne nawiązujące do dla z innych serwisów informacyjnych :


Producent kompozytów PZL Mielec stosując najnowsze technologie wykonuje kompozytowe podzespoły oraz tworzywowe części dla transportu publicznego takie jak: elementy zewnętrzne i wewnętrzne pociągów, tramwajów, ciężarówek, autobusów i pojazdów użytkowych. Tworzywa Mielec produkuje także wyroby o wysokim stopniu skomplikowania spełniające rygorystyczne wymagania techniczne. Należą do nich między innymi: hełmy balistyczne przeznaczone dla pracowników ochrony, osłony balistyczne do pojazdów opancerzonych, osłony radarów naziemnych i pokładowych oraz kolumny kompozytowe o konstrukcji przekładkowej. Głównym celem Tworzywa Sztuczne PZL Mielec jest ciągły rozwój oraz rozszerzanie współpracy z dotychczasowymi Klientami, a także pozyskiwanie nowych odbiorców.

Tagi
#

Poznaj opinie o firmie
Tworzywa Sztuczne PZL Mielec producent kompozytów, laminatów

Autor: Lenkowski
*.*.*.
data: 2022-08-05 14:58:34
Ocena:

Dostarczone elementy kompozytowe wyprodukowane przez PZL Mielec są najwyższej jakości - polecam tego producenta.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Jan
*.*.*.
data: 2021-12-07 17:38:42
Ocena:

Polecam firmę Tworzywa Sztuczne Mielec, bardzo dobry kontakt z klientem. Pełen profesjonalizm.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Tomasz
*.*.*.
data: 2020-06-24 20:29:38
Ocena:

Jakość produktów na najwyższym poziomie.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Truskawki liofilizowane - niezapomniany smak
Co będzie modne w sezonie ślubnym 2022?
Jakie maszyny wybrać do mycia podłóg drewnianych?
Za co przyznawane są gwiazdki hotelom?
Czym jest drewno klejone i gdzie ma zastosowanie?
Piec konwekcyjny a konwekcyjno-parowy, czym się różnią?