Wycena Nieruchomości Łańcut Szymon Kasperski
Kazimierza Brodzińskiego 4,
37-700 Przemyśł
792 103 254
5/5 na 2 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Właścicielem firmy Wycena Nieruchomości jest Szymon Kasperski, którego główna siedziba znajduje się w Przemyślu przy ul. Kazimierza Brodzińskiego 4. Firma z Rzeczoznawcą Majątkowym świadczy usługi na terenie całego województwa podkarpackiego — w niektórych przypadkach usługi świadczone są również na terytorium całej Polski (mapa z wypisanymi miastami znajduje się na stronie firmy).

Oferta Wyceny Nieruchomości Łańcut skierowana jest przede wszystkim do osób fizycznych, jak i większych instytucji, np. banków, którym wycenia się hipoteki. Dzięki kontaktom z różnorodnymi klientami w ciągu wielu lat firma zyskała doświadczenie oraz wiedzę na nawet najrzadziej spotykane tematy — pracownicy poszerzają swoją wiedzę, co pozwala im na rozwiązywanie nawet najtrudniejszych spraw. Wycena nieruchomości związana jest z bezpieczeństwem powierzonych danych i informacji, rzetelnym wykonaniem wyceny na podstawie zdobytych kompetencji, jak również wydanie niezależnej i obiektywnej opinii — najczęściej jest ona korzystna na rzecz klienta. Pełen obiektywizm oraz dyskrecja działań, a także konkurencyjna cena na rynku to jedne z głównych atutów działań Wyceny Nieruchomości Szymon Kasperski.

Sporządzane przez firmę wyceny dostosowujemy do różnorodnych sytuacji oraz potrzeb indywidualnych klientów. Przede wszystkim firma zachęca do dokonywania wycen w przypadku planowanego zakupu gruntów, mieszkań, domów oraz budynków czy innego rodzaju nieruchomości — rzeczoznawca będzie miał wgląd do cennych informacji oraz obiektywnie oceni sytuację (nie kierują nim emocje, które mogą występować w przypadku osoby dokonujące zakupu, np. wymarzonego mieszkania).
Siedziba firmy Wycena Nieruchomości znajduje się w Przemyślu, jednakże jej oddział zlokalizowany jest również w Rzeszowie.
Klienci proszeni są o kontakt telefoniczny — podczas rozmowy możliwe jest ustalenie zakresu usług oraz szczegółów związanymi z ich wykonaniem. Oprócz usług dotyczących wyceny nieruchomości pracownicy chętnie udzielają porad na podstawie posiadanej wiedzy z branży. Firma gwarantuje satysfakcję ze współpracy oraz dość atrakcyjną cenę usługi, która jest zależna od omawianego zlecenia.

Poznaj opinie o firmie
Wycena Nieruchomości Łańcut Szymon Kasperski

Autor: Aneta
*.*.*.
data: 2019-11-02 15:47:08
Ocena:

Kompletna znajomość tematu. Nie oceniona pomoc. Polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Jurek53
*.*.*.
data: 2019-02-23 13:55:29
Ocena:

Szybka, szczegółowa wycena z obiektywną opinią.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Truskawki liofilizowane - niezapomniany smak
Co będzie modne w sezonie ślubnym 2022?
Jakie maszyny wybrać do mycia podłóg drewnianych?
Za co przyznawane są gwiazdki hotelom?
Czym jest drewno klejone i gdzie ma zastosowanie?
Piec konwekcyjny a konwekcyjno-parowy, czym się różnią?