Zakład Tworzyw Sztucznych Lemar
Al. Gen. L.Okulickiego 16,
35-206 Rzeszów
178630451

Jakość obsługi

Brak opinii

Jakość swiadczonej usługi

Brak opinii

Firma godna polecenia

Brak opinii

Opis firmy

Lemar to znane w branży przedsiębiorstwo, które zajmuje się wytwarzaniem solidnych tuneli foliowych, folii ogrodowych, rur i kształtek oraz akcesoriów przydatnych podczas na działce czy w ogrodzie. Dzięki wszystkim tym produktom z łatwością można rozpocząć ekologiczną i własną uprawę warzyw, owoców oraz roślin zielonych.

Do produkcji wymienionych wyrobów wykorzystywane są certyfikowane materiały, będące często pełnowartościowymi pozostałościami produkcyjnymi.
Tunele foliowe pozwalają prowadzić uprawę roślin niedostosowanych do panującego w naszym kraju klimatu. Wiatr, deszcz, śnieg czy promienie słońca mają ogromny wpływ na rozwój upraw. Dlatego też aby uchronić plony przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, stosuje się odpowiednie tunele foliowe. Produkty tego typu przyspieszają termin zbioru, owoce są dorodne i smaczne, a plony znacznie większe. Do wykonania tuneli Lemar potrzebna jest folia, a także odpowiednie rurki i kształtki. Folie składają się z trzech warstw, które zapewniają dopływ światła oraz tworzą odpowiednie warunki termiczne. Solidne rurki stanowią szkielet każdego z tuneli. Bez trudu samodzielnie go zamontujesz i zdemontujesz.
W bogatej ofercie firmy Lemar dostępne są także solidne taśmy klejące, zbiorniki na wodę deszczową czy pergole. Tunele i folie oferowane przez markę to wysokiej jakości produkty, występujące w wielu rozmiarach i mogą być wykonane z różnych materiałów. Dzięki nim utworzysz ekologiczną uprawę ulubionych roślin i zapewnisz sobie ciągły dostęp do świeżych warzy, owoców oraz roślin zielonych.

Poznaj opinie o firmie
Zakład Tworzyw Sztucznych Lemar

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Bodykit - co się kryje pod tą nazwą
Nowoczesne platformy edukacyjne dla środowiska medycznego
Jak leczyć urazy po grze w squasha?
Pamiętajmy o segregacji odpadów!
Jak sprawnie przenieść obsługę biznesu do sieci?
Jak poprawnie wdrożyć sklep internetowy?