Złoto4u.pl - skup złota
ul. Tadeusza Boya Żeleńskiego 4,
35-105 Rzeszów
17 250 07 09
5/5 na 1 recenzji

Jakość obsługi

Jakość swiadczonej usługi

Firma godna polecenia

Opis firmy

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Pozbądź się starego i niepotrzebnego złomu!

W cenie są zarówno metale szlachetne jak również kolorowe oraz stal. Placówka Zloto4u przyjmie również wszystkie urządzenia elektroniczne i elektryczne. Więcej informacji na temat naszej działalności znajduje się na stronie Zloto4u.pl

Spośród wszelkiego typu metali szlachetnych przede wszystkim dużą uwagę poświęcamy skupowi złota, który jest w dzisiejszych czasach surowcem szczególnie cennym. Nasze ceny skupu złota powinny być atrakcyjne. Zapraszamy do kontaktu w razie zainteresowania.

Poznaj opinie o firmie
Złoto4u.pl - skup złota

Autor: zloto4u
*.*.*.
data: 2020-02-11 18:06:33
Ocena:

Posiadasz niepotrzebną i starą biżuterię ze złota? Zachęcamy Cię do zaznajomienia się z bogatym wachlarzem oferty rekomendowanej firmy zloto4u.pl, za pośrednictwem której możliwe okazuje się bezproblemowe odsprzedanie rozmaitych elementów pozłacanych typu piny, wtyczki czy właśnie wyroby jubilerskie. Oferujemy korzystne warunki współpracy, sto procent niezawodności świadczonych przez nas usług oraz brak jakichkolwiek formalności koniecznych do załatwienia. Oferujemy też najlepszej klasy pojemniki na złoto, dzięki czemu przewożenie rozlicznych akcesoriów może być w pełni bezpieczne.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze Artykuły
Truskawki liofilizowane - niezapomniany smak
Co będzie modne w sezonie ślubnym 2022?
Jakie maszyny wybrać do mycia podłóg drewnianych?
Za co przyznawane są gwiazdki hotelom?
Czym jest drewno klejone i gdzie ma zastosowanie?
Piec konwekcyjny a konwekcyjno-parowy, czym się różnią?